Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci 2024

Nadmorskie Centrum Rehabilitacji "PIRAMIDA I" w DARŁÓWKU

Czyste powietrze, nieskażona przyroda.

Darłówko to atrakcyjna dzielnica nadmorska Darłowa na wybrzeżu koszalińskim położona w czystej ekologicznej okolicy. Posiada doskonały mikroklimat stworzony przez morze i lasy iglaste. Nadmorskie Centrum Rehabilitacji Piramida I położone jest we wschodniej części Darłówka, nieopodal plaży.

  • Miejscowość: Darłówko
Cena od 2099 Zobacz szczegóły

OR-W ADHARA Sarbinowo

Czyste powietrze, wyjątkowy mikroklimat - Sarbinowo to spokojna miejscowość letniskowa.  Ośrodek ADHARA położony jest zaledwie 100 m od plaży, wzdłuż której ciągnie się szeroka promenada spacerowa dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ośrodek posiada wszelkie udogodnienia m.in. windę, platformę.

  • Miejscowość: Sarbinowo
Cena od 2400 Zobacz szczegóły

Caritas Diecezji Łomżyńskiej CENTRUM REHABILITACJI p. w. św. Rocha w Łomży

 Relaks, wypoczynek, rehabilitacja w strefie Zielonych Płuc Polski. Ośrodek położony malowniczo na skarpie rzeki Narew w otulinie Parku Krajobrazowego należącego do strefy Zielonych Płuc Polski, otoczony starymi drzewami. Klimat umiarkowany, łagodny, strefa ciszy. Ośrodek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

  • Miejscowość: Łomża
Cena od 1900 Zobacz szczegóły

ORW EWA W GOJNIKU

Gnojnik – „Wrota Małopolski”

Pierwsza wzmianka o Gnojniku znajduje się w dokumentach autorstwa Wincentego Kadłubka

z 1215 r. Drewniana architektura sakralna i użytkowa tworzy tutaj niezwykły i niepowtarzalny klimat.

Piękne i bogato ukształtowane tereny, bajkowo wyrzeźbione przez naturę jary, zielone gaiki osnute mgłą wąwozy i doliny budzą zachwyt.

  • Miejscowość: ORW EWA W GNOJNIKU
Cena od 3100 Zobacz szczegóły

KWR "MARZENIE" Zakopane

Efektywny wypoczynek w bogatej scenerii Tatr
Kompleks Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny Marzenie składa się z kilku budynków mieszkalnych oraz bazy zabiegowej. Znajduje się na Starej Pardałówce – w pięknym zakątku Zakopanego. Miejsce to zapewnia wypoczynek z dala od natłoku wczasowiczów i miejskiego zgiełku. Bogata sceneria Tatr i folkloru góralskiego przyczyni się do prawdziwej odnowy biologicznej.

 

  • Miejscowość: Zakopane
Cena od 2400 Zobacz szczegóły