W innych regionach

OR PERŁA BORÓW W TLENIU

Ośrodek położony jest w sercu Borów Tucholskich w miejscowości Tleń, Dominują tu zielone sosnowe lasy, które zapewniają wiele tras przystosowanych zarówno do pieszych wędrówek, jak i wypraw rowerowych. Czuć tu czyste, zdrowe powietrze a w tle słychać odgłosy natury lub po prostu ciszę. To idealne miejsce by podjąć rehabilitację, wypocząć, zrelaksować się i usłyszeć własne myśli, z dala od zgiełku miasta, intensywnych świateł i hałasu.

 • Miejscowość: Tleń
Cena od 2750 Zobacz szczegóły

Sanatorium "KSIĄŻE JÓZEF" w Nałęczowie

Nałęczów miasto zdrowia.

Książę Józef to przepiękne i malowniczo położone sanatorium w centrum Parku Zdrojowego, z widokiem na staw.

 • Miejscowość: Nałęczów
Cena od 2315 Zobacz szczegóły

Sanatorium "FORTUNAT" w Nałęczowie

Nałęczów miasto zdrowia.

Położony w odległosci ok. 400 m od Parku Zdrojowego i centrum Nałęczowa.

 • Miejscowość: Nałęczów
Cena od 2510 Zobacz szczegóły

Sanatorium Uzdrowiskowe "ŁAZIENKI " Ciechocinek

Wypoczynek w komfortowych wnętrzach

Sanatorium w Pałacu o wieloletniej tradycji lecznictwa uzdrowiskowego zlokalizowane jest w strefie „A” w ścisłym Centrum (niedaleko Parku Zdrojowego lub Fontanny Grzybka), obok dywanów kwiatowych. Ośrodek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

Pobyty rehabilitacyjno – uzdrowiskowe.

 • Miejscowość: Ciechocinek
Cena od 2786 zł Zobacz szczegóły

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy im. prof. Wiktora Degi w Gościmiu

Ośrodek bez barier

Ośrodek w Gościmiu położony jest na skraju Puszczy Noteckiej, nad jeziorem Solecko .Zajmuje obszar 11 ha. Oaza ciszy, bogactwo flory i fauny. Faunistyczne rezerwatyprzyrody:„Czaplenice”, „Łabędziniec”, „Czaplisko” oraz nieopodal Drawieński, Park Narodowy. Tereny atrakcyjne turystycznie. Możliwości wędkowania i grzybobrania

 • Miejscowość: Gośccim
Cena od 1600 Zobacz szczegóły

Caritas Diecezji Łomżyńskiej CENTRUM REHABILITACJI p. w. św. Rocha w Łomży

 Relaks, wypoczynek, rehabilitacja w strefie Zielonych Płuc Polski. Ośrodek położony malowniczo na skarpie rzeki Narew w otulinie Parku Krajobrazowego należącego do strefy Zielonych Płuc Polski, otoczony starymi drzewami. Klimat umiarkowany, łagodny, strefa ciszy. Ośrodek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

 • Miejscowość: Łomża
Cena od 1900 Zobacz szczegóły

Centrum Rehabilitacji i Medycyny Naturalnej ZŁOTY ZDRÓJ Solec Zdrój

Wczasy rehabilitacyjne z najlepszymi kąpielami siarkowymi w Polsce.

Obiekt Złoty Zdrój położony jest w urokliwej uzdrowiskowej miejscowości Solec Zdrój.

Położenie w samym centrum zielonego woj. świętokrzyskiego daje naszym gościom możliwość odpoczynku i relaksu w bliskiej odległości natury.

Specyficzny mikroklimat sprzyja natomiast kuracji, działa orzeźwiająco i wzmacniająco jednocześnie

 • Miejscowość: Solec Zdrój
Cena od 1898,-zł. Zobacz szczegóły

22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny w Ciechocinku

22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny w Ciechocinku to renomowany ośrodek zdrowia i regeneracji, który oferuje kompleksową opiekę medyczną oraz wysokiej jakości usługi rehabilitacyjne. Jest to miejsce, gdzie wypoczynek łączy się z profesjonalnym leczeniem, zapewniając pacjentom opiekę i wsparcie.

Po zdrowie do Ciechocinka!

Unikalny klimat Ciechocinka, zabytkowe tężnie solankowe zapewniają regenerację sił, efektywną rehabilitację i powrót do zdrowia.

 • Miejscowość: Ciechocinek
Cena od 2170 Zobacz szczegóły

Sanatorium Uzdrowiskowe "Łączność"

Ścisłe centrum Ciechocinka, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego.

 • Miejscowość: Ciechocinek
Cena od 1680 Zobacz szczegóły

Sanatorium "Irena" Połczyn Zdrój

Sanatorium "Irena" stanowi najbardziej kameralny obiekt Uzdrowiska Połczyn należącego do Grupy PGU S.A. Nie tylko wnętrza i nowatorskie udogodnienia zapewniają komfort, ale także jego lokalizacja. Ośrodek jest zlokalizowany najbliżej centrum miasta, między starówką a Parkiem Zdrojowym, w samym sercu Drawskiego Parku Krajobrazowego. Gości sanatorium "Irena" mogą korzystać z bogatej oferty pobytów kuracyjnych czy wypoczynkowych Uzdrowiska Połczyn.

 

 • Miejscowość: Połczyn Zdrój
Cena od Zobacz szczegóły

SU Pawilon Angielski w Nałęczowie

Nałęczów miasta zdrowia

PAWILON ANGIELSKI to kameralny obiekt sanatoryjny położony w centralnej części Parku Zdrojowego.

 • Miejscowość: Nałęczów
Cena od Zobacz szczegóły

Sanatorium "JESIENNA REZYDENCJA" Nałęczów

Sanatorium jesienna rezydencja w Nałęczowie to wyjątkowe miejsce, które pozwala na chwilę wytchnienia od codziennego zgiełku. Jesienna Rezydencja położona w sercu malowniczego ogrodu, stanowi idealne miejsce dla tych, którzy pragną połączyć relaks z aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Spacerując pośród kolorowych drzew i krzewów, można poczuć magię nadchodzącej jesieni i na chwilę zapomnieć o codziennych troskach.

Rezydencja cieszy się doskonałą lokalizacją. Zaledwie 400 metrów dzieli ją od Parku Zdrojowego, który stanowi kolejne miejsce, gdzie można naładować baterie i cieszyć się bliskością natury. Co więcej, tuż obok znajduje się renomowane sanatorium Fortunat. To tam, w eleganckim otoczeniu, goście Jesiennej Rezydencji mogą skosztować nie tylko wyśmienitych posiłków, ale również tych specjalnie przygotowanych dla osób na diecie.

Sanatorium Fortunat słynie również z oferty zabiegów rehabilitacyjnych i odnowy biologicznej. Wykorzystując najnowsze metody i technologie, oferuje swoim pacjentom kompleksową opiekę na najwyższym poziomie. Dzięki temu, goście Jesiennej Rezydencji mają niepowtarzalną okazję do połączenia wypoczynku z dbaniem o swoje zdrowie i samopoczucie.

 • Miejscowość: Nałęczów
Cena od Zobacz szczegóły

Sanatorium Uzdrowiskowe KNIEJA

Po zdrowie w cieniu sosen”

Sanatorium Knieja położone na skraju Puszczy Knyszyńskiej w pobliżu rzeki Supraśl. Malownicza okolica oraz unikalny mikroklimat stanowi doskonałe miejsce do do wypoczynku i powrotu do zdrowia. Sanatorium Knieja to nowoczesna placówka rehabilitacyjna spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów.

 • Miejscowość: Supraśl
Cena od 2190 zł Zobacz szczegóły