Sanatorium Uzdrowiskowe KNIEJA

Sanatorium Uzdrowiskowe KNIEJA
Sanatorium Uzdrowiskowe KNIEJA
Sanatorium Uzdrowiskowe KNIEJA
Sanatorium Uzdrowiskowe KNIEJA
ZGŁOSZENIE REZERWACJI

(32) 259-62-21...4

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
2 + 17 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.
 • O ośrodku

Po zdrowie w cieniu sosen”

Sanatorium Knieja położone na skraju Puszczy Knyszyńskiej w pobliżu rzeki Supraśl. Malownicza okolica oraz unikalny mikroklimat stanowi doskonałe miejsce do do wypoczynku i powrotu do zdrowia. Sanatorium Knieja to nowoczesna placówka rehabilitacyjna spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów.

 • Miejscowość: Supraśl
 • Adres: Al. Niepodległości 6
 • Wpis do rejestru OR: OR/20/0003/20
 • Wpis do rejestru OD: OD/20/0001/20 ważny do 23.07.2023 r
 • Oferuje

Zakwaterowanie w pokojach 2- osobowych z balkonem i 1-osobowych bez balkonu; pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone w TV, czajnik, suszarkę do włosów, ręczniki; bezpłatne Wi-Fi, telefon (tylko w budynku)

 • W cenie skierownia

Noclegi, wyżywienie: obiad i kolacja serwowane; śniadania bufet; dieta według wskazań lekarza (dodatkowo płatne 15zł/doba), konsultacja lekarska; 3 zabiegi dziennie (20 zabiegów reh. + 10 gimnastyk) z wyłączeniem sobót, niedziel, dnia przyjazdu i wyjazdu; turnus zaczyna się w sobotę obiadem i kończy śniadaniem; wieczorek taneczny; ognisko z grillem w ogrodzie; basen, jacuzzi i sauna w godzinach od 9:00 - 21:00; parking płatny 50zł za pobyt.

Pakiet obejmuje tylko osoby z dofinansowaniem MOPS, PCPR, PFRON

Zastrzeżenie: Świadczenia mogą nie zostać w całości zrealizowane lub mogą ulec zmianie ze względu na obostrzenia i ograniczenia, z powodów nieżaleznych od organizatora.

 • Wyżywienie

wyżywienie: obiad i kolacja serwowane; śniadania bufet;  dieta według wskazań lekarza (dodatkowo płatne 15zł/doba)

 • Zajęcia kulturalno-oświatowe

wieczorek taneczny; ognisko z grillem w ogrodzie; basen, jacuzzi i sauna w godzinach od 9:00 - 21:00;

Ponadto (dodatkowo płatne): wycieczki autokarowe (odpłatnie Białystok, Tykocin, Białowieża, Szlakiem Tatarskim, Grodno, zwiedzanie Supraśla, Muzeum Ikon, ) opłata uzdrowiskowa; Zabiegi: Fotel do nietrzymania moczu; Pole elektro-magnetyczne Twsla Stym; PABLO-interaktywna terapia ruchowa; KINECT –wirtualna rehabilitacja z platformą ALFA.

 • Schorzenia
wzrok, upośledzenie umysłowe, układ krążenia, psychiczne, ruch, padaczka
 • Zabiegi

zabiegi z zakresu: elektroterapii (galwanizacja, jonoforeza, prądy diadynamiczne, prądy interferencyjne, elektrostymulacja, TENS, prądy Traberta) balneoterapii (borowina, inhalacje); ultradźwięki (fonoforeza); laseroterapii; magnetoterapii; ciepłolecznictwa (solux, sauna infrared); zimnolecznictwa (krioterapia miejscowa); hydroterapii (kąpiele komorowe, kąpiele perełkowe, aquavibron, ćwiczenia w wodzie); kinezyterapii (ćwiczenia grupowe i indywidualne); Stół wielofunkcyjny do ćwiczeń siłowych ręki.

 • Dodatkowo

Do dyspozycji: baza rehabilitacyjno–zabiegowa, sala do ćwiczeń, kryty basen, jacuzzi, sauna sucha i łaźnia parowa, restauracja, biblioteczka, teren na ognisko i grilla, ogród z kaskadą wodną, bezpłatny dostęp do internetu, winda, bogaty wachlarz zabiegów SPA (dodatkowo płatne).

 • Cennik

                                                                                                               

   
Zapraszamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
2 + 1 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.