Sanatorium "Irena" Połczyn Zdrój

Sanatorium "Irena" Połczyn Zdrój
Sanatorium "Irena" Połczyn Zdrój
Sanatorium "Irena" Połczyn Zdrój Jadalnia
Sanatorium "Irena" Połczyn Zdrój
Sanatorium "Irena" Połczyn Zdrój Pokoje
Sanatorium "Irena" Połczyn Zdrój
Sanatorium "Irena" Połczyn Zdrój Siłownia
Sanatorium "Irena" Połczyn Zdrój
Sanatorium "Irena" Połczyn Zdrój Borowina
Sanatorium "Irena" Połczyn Zdrój
Sanatorium "Irena" Połczyn Zdrój Sanatorium "Irena" Połczyn Zdrój Jadalnia Sanatorium "Irena" Połczyn Zdrój Pokoje Sanatorium "Irena" Połczyn Zdrój Siłownia Sanatorium "Irena" Połczyn Zdrój Borowina
ZGŁOSZENIE REZERWACJI

(32) 259-62-21...4

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
3 + 5 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.
 • O ośrodku

Sanatorium "Irena" stanowi najbardziej kameralny obiekt Uzdrowiska Połczyn należącego do Grupy PGU S.A. Nie tylko wnętrza i nowatorskie udogodnienia zapewniają komfort, ale także jego lokalizacja. Ośrodek jest zlokalizowany najbliżej centrum miasta, między starówką a Parkiem Zdrojowym, w samym sercu Drawskiego Parku Krajobrazowego. Gości sanatorium "Irena" mogą korzystać z bogatej oferty pobytów kuracyjnych czy wypoczynkowych Uzdrowiska Połczyn.

 

 • Miejscowość: Połczyn Zdrój
 • Wpis do rejestru OR: OR/32/0014/18
 • Wpis do rejestru OD: OD/32/0023/19
 • Oferuje

Przepiękna okolica i położenie blisko centrum miasta umożliwia rozwój wielu form turystyki m.in.: 3 km ścieżka zdrowia, trasy rowerowe (27km), alejki spacerowe. W pobliżu obiektu jest amfiteatr i sala widowiskowo-koncertowa. Dzięki odbytej kapitalnej modernizacji obiekt harmonijnie łączy nowoczesność z architekturą XX wieku i jest wzorcowym przykładem sanatorium o wysokim standardzie.

Sanatorium "Irena" Połczyn Zdrój to wyjątkowe miejsce, które przyciąga wielu turystów i kuracjuszy. Zlokalizowane jest w sercu miasta, tuż obok malowniczego parku zdrojowego. Sanatorium oferuje specjalne pakiety pobytowe, które pozwalają w pełni korzystać z dobrodziejstw tego uzdrowiska. Dodatkowo, sanatorium organizuje wyjątkowe wydarzenia i atrakcje dla swoich gości. Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz zregenerować siły i zadbać o swoje zdrowie, "Irena" w Połczynie-Zdroju jest idealnym wyborem.

W sanatorium "Irena" Połczyn Zdrój na gości czekają pokoje jedno- i dwuosobowe z pełnym węzłem sanitarnym (część pokoi jest przystosowana dla gości niepełnosprawnych), TV-SAT, telefon, czajnik, lodówka, ręczniki i szlafrok. Do dyspozycji: Jednym z głównych atutów ZL Irena jest usytuowanie bazy rehabilitacyjnej na miejscu w obiekcie. Goście bez konieczności męczącego przemieszczania, mogą korzystać z szerokiej gamy zabiegów. Profesjonalny personel gwarantuje wysoką jakość i skuteczność rehabilitacji. W programie rehabilitacji leczniczej organizujemy naszym gościom również aktywny wypoczynek.

W zależności od warunków epidemiologicznych, istnieje możliwość organizacji imprez kulturalnych, turystycznych i oświatowych. Podczas każdego turnusu odbywają się pogadanki lekarskie, spotkania z dietetykiem oraz treningi relaksacyjne z psychologiem.

Zakres programu turnusu rehabilitacyjnego dostosowany jest każdorazowo do towarzyszących imprez kulturalno-oświatowych i rekreacyjnych. Komfortowe są tu nie tylko pokoje i nowoczesna baza zabiegowa, ale również położenie.

Na gości czeka jadalnia z nowoczesnym zapleczem kuchennym, która pełni również rolę kawiarni, WI-FI, obiekt posiada windę. Do dyspozycji gości udostępniony jest na dziedzińcu obiektu parking niestrzeżony bezpłatny. Parking strzeżony, monitorowany - płatny dostępny przy ZL Gryf.

 • W cenie skierownia
 • noclegi w komfortowych pokojach,
 • całodzienne wyżywienie (śniadanie i kolacja w formie bufetu szwedzkiego, obiad serwowany do stolika),
 • 3 zabiegi dziennie wg wskazań lekarza uzdrowiskowego (badanie w cenie turnusu),
 • całodobowa opieka lekarsko-pielęgniarska,
 • program zajęć kulturalno-oświatowych.

 

Zastrzeżenie: Świadczenia mogą nie zostać w całości zrealizowane lub mogą ulec zmianie ze względu na obostrzenia i ograniczenia, z powodów niezależnych od organizatora.

 • Wyżywienie

Całodzienne wyżywienie (śniadanie i kolacja w formie bufetu szwedzkiego, obiad serwowany do stolika).

 • Udogodnienia

Dojazd we własnym zakresie.

 • Zajęcia kulturalno-oświatowe

Program zajęć kulturalno-oświatowych.

 • Schorzenia
wydzielanie wewnętrzne, wady postawy, układ krążenia, układ pokarmowy, z otyłością, kobiety po mastektomii, cukrzyca, neurologiczne, reumatyczne, ruch, schorzenia kręgosłupa
 • Zabiegi

Borowinowe:  okłady  borowinowe lub zawijania, wodolecznictwo: kąpiel kwasowęglowa, kąpiel solankowa, masaż perełkowy, masaż podwodny, masaż wirowy, masaże: klasyczny, wibracyjny, masaż mechaniczny BOA, drenaż limfatyczny,  masaż HydroJet, fizykoterapia: elektrostymulacja, galwanizacja, interdyn, jonoforeza, magnetoterapia, terapuls, ultradźwięki, Sollux, lampa Solaris, laser, prądy TENS-a, diadynamik, inne zabiegi: fango parafinowe, krioterapia, inhalacja złożona, inhalacja solankowa, Nordic Walking, gimnastyka lecznicza indywidualna, zbiorowa.

 • Dodatkowo

Cena nie zawiera:

 • opłaty uzdrowiskowej,
 • opłaty parkingowej (parking przy ZL Gryf),
 • korzystanie z wypożyczalni rowerów i kijków do nordic walking,
 • pozostałych zajęć i wycieczek fakultatywnych nie ujętych w cenie skierowania.
 • Cennik

W 2022 ROKU NIE ORGANIZUJEMY TURNUSÓW W TYM OŚRODKUTURNUSY REHABILITACYJNYCH

 
Zapraszamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
1 + 3 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.