Centrum Rehabilitacji "Krokus"

Centrum Rehabilitacji "Krokus"
Centrum Rehabilitacji "Krokus"
Centrum Rehabilitacji "Krokus"
Centrum Rehabilitacji "Krokus"
Centrum Rehabilitacji "Krokus"
Centrum Rehabilitacji "Krokus"
ZGŁOSZENIE REZERWACJI

(32) 259-62-21...4

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
9 + 5 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.
 • O ośrodku

Wyjątkowe położenie i piękny widok na panoramę miasta.

Obiekt usytuowany jest w cichej i spoojnej okolicy, z dala od hałaśliwych ulic, co gwarantuje spokój odpoczywającym.

 • Miejscowość: Wisła
 • Adres: ul. Górnośląska 9
 • Wpis do rejestru OR: OR/24/0012/19
 • Wpis do rejestru OD: OD/24/0005/21
 • Oferuje

Centrum Rehabilitacji Krokus znajduje się na południowym zboczu Partecznika, na wysokości 529 m n.p.m. Wystarczy tylko otworzyć okno, by oczom ukazał się niezapomniany widok Beskidów i leżącej w ich sercu Wisły. Krokus znajduje się blisko centrum miasta, do którego można dojść w niecałe 20 minut.

Pokoje 1-, 2-, 3- osobowe oraz apartamenty w trzypiętrowym budynku. Wszystkie pokoje  posiadają pełny węzeł sanitarny, TV + sat, czajniki wraz z zastawą, ręczniki, drobne kosmetyki, wyposażone w pojedyncze łózka z możliwością zsunięcia. Większość pokoi posiada balkon, w recepcji można wypożyczyć leżaki. Na terenie całego obiektu jest stały dostęp do sieci wi-fi.

Do dyspozycji: jadalnia, baza zabiegowa, strefa ruchu, duży przestronny ogród z altanką i ławeczkami, ping-pong, kijki do nordic walking, wypożyczalnia książek, za dodatkową odpłatnością - wypożyczalnia rowerów (kwiecień – październik), monitorowany i oświetlony parking samochodowy. Obiekt posiada windę.

 • W cenie skierownia
 • noclegi w komfortowych pokojach,
 • pełne wyżywienie (śniadanie i kolacje w formie bufetu*, obiad wraz z podwieczorkiem serwowane) z możliwością diet - niektóre płatne dodatkowo,
 • badania lekarskie,
 • 20 zabiegów rehabilitacyjnych przepisanych przez lekarza (za wyjątkiem masaży i kąpieli),
 • gimnastyka, dzień potraw regionalnych,
 • biesiada grillowa przy udziale kapeli góralskiej (w ramach kolacji),
 • wieczór taneczny przy udziale Dj wraz z drobnym poczęstunkiem,
 • zjazdy do centrum miasta (4 x na turnus),
 • wycieczka ciuchcią wiślańską po Wiśle i okolicy,
 • wieczorki filmowe,
 • spacer z kijkami nordic walking.

* uzależnione od obowiązujących obostrzeń sanitarnych

Zastrzeżenie: Świadczenia mogą nie zostać w całości zrealizowane lub mogą ulec zmianie ze względu na obostrzenia i ograniczenia, z powodów niezależnych od organizatora.

 • Wyżywienie

Pełne wyżywienie (śniadanie i kolacje w formie bufetu*, obiad wraz z podwieczorkiem serwowane) z możliwością diet - niektóre płatne dodatkowo.

* uzależnione od obowiązujących obostrzeń sanitarnych

 • Udogodnienia

Dojazd we własnym zakresie.

 • Zajęcia kulturalno-oświatowe

Dzień potraw regionalnych, biesiada grillowa przy udziale kapeli góralskiej (w ramach kolacji), wieczór taneczny przy udziale Dj wraz z drobnym poczęstunkiem, zjazdy do centrum miasta (4 x na turnus), wycieczka ciuchcią wiślańską po Wiśle i okolicy, wieczorki filmowe, spacer z kijkami nordic walking.

 • Schorzenia
wymagające leczenia dietami eliminacyjnymi, zaburzenia depresyjne i nerwicowe, wydzielanie wewnętrzne, wady postawy, z chorobą Alzheimera, z chorobą Parkinsona, wady genetyczne, upośledzenie umysłowe, układ immunologiczny, układ krążenia, układ moczowo-płciowy, układ pokarmowy, układ oddechowy, z otyłością, zespół Downa, zaburzenia głosu i mowy, zaburzenia rozwoju psychoruchowego, zaburzenia psycho-organiczne, skolioza, kobiety po mastektomii, jakający się, krwiotwórcze, laryngologiczne, mózgowe porażenie dziecięce, metaboliczne, autyzm, celiakia, cukrzyca, dermatologiczne, neurologiczne, reumatyczne, psychiczne, ruch, schorzenia skóry, przewlekłe zapalenie wątroby, przewlekłe zapalenie trzustki, niedoczynność tarczycy, przemiana materii, padaczka, alergia
 • Zabiegi

Masaże (masaż BOA do 15 minut, za dodatkową odpłatnością - masaż częściowy kończyn górnych lub dolnych, masaż klasyczny (całe ciało), masaż klasyczny kręgosłupa, masaż klasyczny odcinkowy kręgosłupa); fizykoterapia (jonoforeza, diadynamik, prądy interferencyjne, prądy TENS, prądy Traberta, elektrostymulacja, magnetoterapia, laseroterapia, ultradźwięki, fonoforeza, lampa sollux, inhalacje); kinezyterapia (ćwiczenia czynne w odciążeniu (UGUL), ćwiczenia samowspomagające, terapia indywidualna, ćwiczenia indywidualne, za dodatkową odpłatnością –  kinesiotaping); hydroterapia za dodatkową odpłatnością (kąpiel wirowa kończyn górnych i dolnych, kąpiel perełkowa/hydromasaż); termoterapia (krioterapia miejscowa, okłady borowinowe, za dodatkową odpłatnością – sauna).

 • Dodatkowo

Cena nie zawiera:  opłaty klimatycznej, opłaty parkingowej, pozostałych zajęć i wycieczek fakultatywnych oraz korzystania z infrastruktury ośrodka -  poza ujętymi w cenie skierowania.

 • Cennik

CENNIK NA 2022 ROK

TURNUSY REHABILITACYJNE

Osoby nie posiadajace orzeczenia o stopniu niepełnosprawności moga skorzystać z turnusu w formie wczasów zdrowotnych, należy wówczas do poniższych cen doliczyć 8% podatku VAT.

Zastrzeżenie: Ceny mogą ulec zmianie

termin pok. 2-osob. termin pok. 2-osob.
20.03-02.04 1.669 11.09-24.09 2.099
10.04-23.04 Wielkanoc 2.899 25.09-08.10 1.799
24.04-07.05 2.549 09.10-22.10 1.799
15.05-28.05 1.799 06.11-19.11 1.799
11.06-24.06 2.099 14.12-27.12 Boże Narodzenie 3.499
30.07-12.08 2.099 20.12-02.01.23 Sylwester 3.799
28.08-10.09 2.099  
Dopłaty i zniżki: Cena dla opiekuna bez zabiegów – 100 zł taniej. Dopłata do pokoju 1-osobowego bez balkonu 10 zł/doba,  z balkonem 25 zł/doba, Dopłata za niewykorzystane miejsce w pokoju 50 zł/doba, Dopłata do apartamentu 200 zł/doba (dopłata nie jest pobierana w przypadku kiedy apartament zamieszkiwany jest przez 4 osoby), Dopłata do diet (cukrzycowa, bezglutenowa, wegańska, eliminująca więcej niż 3 alergeny)  20 zł/doba, Dodatkowy pakiet 10 zabiegów (bez masaży i kąpieli) 150 zł
Ośrodek organizuje turnusy dla kobiet po mastektomii i turnusy po covidowe.
Zapraszamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
2 + 1 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.